Home>>Nieruchomości>>Reduta Nowe Podolany – kolejny budynek w rękach mieszkańców
Nieruchomości

Reduta Nowe Podolany – kolejny budynek w rękach mieszkańców

Niedawno zakończyła się budowa ósmego budynku na osiedlu Reduta Nowe Podolany w Poznaniu. Deweloper EBF Development z początkiem lipca rozpoczął przekazywanie kluczy do lokali. Łącznie w ręce nowych właścicieli trafi 80 mieszkań o powierzchni od 41 do 85 mkw.

Ósmy budynek to kontynuacja projektu Reduta Nowe Podolany, realizowanego przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach. Inwestycja od lat cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego deweloper sukcesywnie rozbudowuje osiedle. – Wcześniejsze etapy stosunkowo szybko zyskały swoich nabywców. Stąd też decyzja o kontynuacji, budowie kolejnych budynków. Nasi mieszkańcy są zadowoleni z jakości, architektury oraz dodatkowych udogodnień chociażby takich jak dwa bogato wyposażone place zabaw – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Aktualnie EBF Development zakończył prace nad sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynkiem, w ramach którego powstało 80 mieszkań o powierzchni od 41 do 85 mkw oraz komórki lokatorskie, podziemna hala garażowa i naziemne miejsca postojowe. Deweloper z początkiem lipca rozpoczął przekazywanie kluczy nowym właścicielom. – Wraz z końcem czerwca, wcześniej niż zakładał harmonogram, zakończyła się realizacja ósmego budynku. W związku z tym rozpoczęliśmy odbiory, z czego cieszą się nowi właściciele – zaznacza Agata Nowaczyk. W sprzedaży pozostały ostatnie dwie wolne powierzchnie. Są to mieszkania o metrażu 85 mkw, pięciopokojowe z aneksem kuchennym.

W budowie znajduje się kolejny, dziewiąty budynek, który w szybkim tempie pnie się w górę. W ofercie znajdują się 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale usługowo-handlowe oraz podziemna hala garażowa. Powierzchnia lokali waha się od 41 do 81 mkw. W ofercie można tu znaleźć mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe z aneksami kuchennymi. Projekt zostanie oddany do użytku w III kwartale 2021 roku.

Dodaj komentarz