Home>>Budowa i Remont>>Przyczepa leśna – przegląd przyczep do drewna w pigułce!
Budowa i Remont

Przyczepa leśna – przegląd przyczep do drewna w pigułce!

Przyczepy leśne są niezbędnym urządzeniem przy prowadzeniu działań leśnych na większą skalę. Jak wybierać przyczepę leśną i dlaczego warto zaufać marce ZASŁAW? Sprawdź koniecznie!

Jak wybrać przyczepę leśną do przewozu drewna?

Na wstępie należy podkreślić, że jest to kwestia dość indywidualna – szeroko dostępne są rozwiązania dedykowane zarówno amatorskiemu, jak i profesjonalnemu użytkowi. Równie istotną kwestią jest to, czy sprzęt będzie poddany intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach, czy poruszać będzie się głównie po drogach. Kolejną kwestią jest ładowność przyczepy, wielkość komory ładunkowej, a także jej masa własna.

W ofercie marki ZASŁAW wyróżnić można przede wszystkim:

    1. naczepy leśne NL – np. model 651.NL.13.KP o długości 1324 cm, kłonicach przesuwnych i dopuszczalnej masie całkowitej 35000 kg;
    2. przyczepy leśne PL – np. 3-osiowy model TYP665.PL.72.22.P.PK z wyjmowanymi kłonicami, o długości ramy wynoszącej 7200 mm i dopuszczalnej masie całkowitej – 24000 kg.
    3. kłonice Trailis Steel – są niezwykle lekkie i wytrzymałe; dostępne w dwóch wariantach.

Poznaj ofertę online!

Przyczepy leśne ZASŁAW produkowane są w wielu wariantach, dzięki czemu klienci mogą wybrać naczepy, przyczepy lub zabudowę kłonicowe w wariancie z podłogą lub systemem kłonic przesuwnych. W przypadku przyczep leśnych dostępne są także kłonice przesuwne z gęsią szyją. Oferowane w tej kategorii przyczepy i naczepy mogą mieć długość od 6 do 13,7 metra.

Odwiedź Zaslaw.pl i zyskaj naczepę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Dodaj komentarz