Home>>Narzędzia>>Klej Mamut Glue firmy Den Braven – solidny pomocnik każdego fachowca
Klej mamut
Narzędzia

Klej Mamut Glue firmy Den Braven – solidny pomocnik każdego fachowca

Istnieją takie narzędzia i produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego fachowca. Młotek, wiertarka, wkręty, kołki, czy gwoździe to przedmioty, bez których trudno wyobrazić sobie większość prac remontowo-budowlanych. A gdyby tak je wszystkie zastąpić jednym klejem? Nie-możliwe?! A jednak. Super silny i natychmiast przyczepny bez podpierania klej Mamut Glue firmy Den Braven udowadnia, że jest to możliwe.

Dobry fachowiec musi posiadać nie tylko wiedzę i fach w ręku, ale również profesjonalne narzędzia i środki chemii budowlanej, potrzebne do wykonania robót naprawczych czy budowlanych. Zwłaszcza, jeśli prace te mają być wyjątkowo trwale wykonane. Zgromadzenie wszystkich potrzebnych w tym celu pomocy jest nie tylko kosztowne, ale niekiedy kłopotliwe, zwłaszcza, jeśli musimy przenosić się z nimi z miejsca na miejsce. Coraz częściej szukamy więc rozwiązań, które pozwoliłyby zachować wysoką jakość, a jednocześnie ograniczyć ilość potrzebnych narzędzi i przyspieszyć remont. Z myślą o takich problemach opracowany został rewolucyjny, super silny klej Mamut Glue firmy Den Braven, który trzyma natychmiast z przysłowiową siłą mamuta.

Niezbędnik fachowca w jednym opakowaniu

Dobry klej to przydatna rzecz na każdej budowie czy w domu. Jest on niezwykle pomocny w wielu pracach. A kiedy jeszcze będzie wiązał szybko, z niespotykanie wysoką siłą, okazać się  może, że z powodzeniem zastąpi inne tradycyjne sposoby mocowania mechanicznego. Taki jest właśnie innowacyjny klej Mamut Glue od firmy Den Braven, dlatego śmiało może pretendować do miana niezbędnego wyposażenia każdego fachowca. To jednoskładnikowy, trwale elastyczny, super lepki i gęsty klej stworzony na bazie MS POLIMERU, czyli modyfikowanych silanów, przeznaczony do mocowania nawet mocno obciążonych elementów. Maksymalna wytrzymałość na zerwanie w jego przypadku wynosi aż do 22 kg/cm², co pozwala na bezpieczne wieszanie ciężkich przedmiotów jak lustra, ramy, gzymsy, materiały izolacyjne, panele dekoracyjne, różnego rodzaju ekrany czy tablice. Z powodzeniem zastąpi więc kołki i gwoździe, znacznie ułatwiając i przyspieszając prace. Co więcej, wyróżnia się on natychmiastową przyczepnością, dzięki czemu bez obaw możemy pozostawić świeżo zamocowany przedmiot, bez konieczności jego zabezpieczania do czasu całkowitego związania kleju. Budowanie skomplikowanych konstrukcji podpierających należy więc już do przeszłości. Po utwardzeniu klej trwale zachowuje swoją elastyczność i jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, w tym również na temperaturę od –40°C do +90°C. Dodatkowo, dzięki swojej mocno gęstej i lepkiej konsystencji, nie ścieka nawet z gładkich i pionowych powierzchni oraz dobrze współpracuje z większością podłoży budowlanych, w tym także z powierzchniami wilgotnymi. Ponadto jest neutralny chemicznie, więc może być stosowany do luster, marmuru, piaskowca oraz granitu. Daje to szeroki wachlarz możliwości jego zastosowań. Mamut Glue firmy Den Braven to klej, który w jednym opakowaniu mieści cechy wielu narzędzi. Warto również wspomnieć, że klej Mamut Glue dostępny jest nie tylko w kartuszu, ale również w poręcznej 25 mililitrowej tubce.

Niekiedy nie trzeba ogromnej walizki narzędzi, żeby wykonać prace sprawnie i co najważniejsze solidnie. Wystarczy kartusz kleju Mamut Glue firmy Den Braven, a czynności związane z mocowaniem ciężkich przedmiotów wykonane będą szybko, trwale, bez wiercenia, kurzu i hałasu.

Dodaj komentarz